Дата: від до Скинути

Петиція щодо законопроєкту 9560-1 для термінової легалізації допомоги громад Збройним Силам України

Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, зареєстрував на сайті Верховної Ради України петицію про термінове прийняття законопроєкту №9560-1.

15:03 14.02.2024

Що необхідно знати про профілактику грипу

Грип - це гостре інфекційне вірусне захворювання дихальних шляхів, яке викликається вірусом грипу типу А, В чи С та характеризується масовим розповсюдженням, лихоманкою, інтоксикацією, а також великою частотою виникнення ускладнень та ризиком смерті.

14:59 14.02.2024

Звіт офіцера поліції за 2023 рік

В Копайгородській селищній раді було проведено звітування Старшого дільничого офіцера поліції ВП № 1 Жмеринського РВП ГУНП у Вінницькій області, майора поліції Костюка Віталія Васильовича.

12:01 26.01.2024

Проект Кіберполіції «StopRussia|MRIYA!»

Проект MRIYA – це ініціатива з протидії російським окупантам в медіа-просторі, блокуванню ресурсів шахраїв та ресурсів, за допомогою яких здійснюється збут наркотичних речовин.

10:43 17.01.2024

Проблема вірусних гепатитів є гостро актуальною.

Проблема вірусних гепатитів є гостро актуальною не лише для сучасної медицини, але й для суспільства в цілому. Це обумовлено високою поширеністю недуги в усіх країнах світу, ураженням осіб молодого та працездатного віку, схильністю до прогресування, переходу в цироз і рак печінки, дороговартісним та не завжди ефективним лікуванням. Вірусні гепатити займають 7 місце серед основних причин глобальної смертності (ВООЗ, 2013). Це велика група захворювань, які викликають віруси, що здатні розмножуватися безпосередньо в клітинах печінки з наступним порушенням функції печінки.

10:24 11.01.2024