Публічна інформація

Оголошення.

Служба у справах дітей шукає сім'ї, які бажали б створити на території Копайгородської громади: патронатну сім'ю, прийомну сім'ю, дитячий будинок сімейного типу.

09:00 01.03.2024

16 днів проти насильства.

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція''16 днів проти насильства''.Метою акції є-привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї,жорстокого поводження з дітьми , протидії торгівлі людьми та гендерне насильство, захист прав жінок.            30.11.2023року в Копайгородській селищній раді за участю Служби у справах дітей Копайгородської селищної ради, КУ ЦНСП Копайгородської селищної ради, Відділу соціального захисту та охорони здоров'я населення   та поліцейського офіцера громади було проведено круглий стіл на тему:''Якщо ти проти насилля -скажи про це всім!''.Обговорили ключові питання щодо техніки взаємодії сторін під час конфліктних ситуацій ,вміння почути свого опонента,звернули увагу на причини та наслідки домашнього насилля.ПАМ'ЯТАЙТЕ!  Потрібно бути уважними до людей та особливо дітей ,які вас оточують,та не залишайте їх у біді.Коли насильство чиниться поруч  із нами ми можемо й повинні його зупинити.

12:24 01.12.2023

Cімейний патронат.

Копайгородська селищна рада  для роботи патронатними вихователями шукає сім’ї або громадян, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка .Якщо, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу – сімейний патронат.

11:59 28.11.2023

Вітання Служби у справах дітей з Днем захисту дітей.

Кожного року в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне із найстаріших міжнародних свят. У сьогоденні це свято звертає увагу на проблеми дотримання прав і охорони здоров’я дитини, які досі є однією з найбільш актуальних проблем у багатьох країнах. Любі діти! Ви — майбутнє нашої держави. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України. Зичимо вам міцного здоров’я, успіхів, радісного відпочинку під час літніх канікул! Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми! Шановні дорослі! Ніхто, крім нас, не може дати нашим дітям щасливе дитинство! Пам’ятаймо про це і зробімо все, щоб вони виросли щасливими, здоровими та гідними дорослими!

09:16 01.06.2023

16 днів проти насильства

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка охоплює наступні важливі дати:

12:36 13.12.2022