Дотримуйтеся правил пожежної безпеки у побуті!

Із настанням опалювавльного періоду гостро постає питання виникнення пожеж у житловому секторі. Майже щодня реєструються нові випадки  пожеж в оселях, і найчастіше причинами їх виникнення стає порушення правил пожежної безпеки з боку самих власників. Окрім того, що громадяни наражають на небезпеку себе та ставлять під загрозу знищення свого майна, часто порушуючи  правила пожежної безпеки у небезпеці опиняються і сусідні будинки або квартири в багатоповерхівках.

09:31 04.01.2024

43 млн грн – на дрони та військове обладнання: обласна Рада ухвалила оновлену програму «Безпечні стійкі громади»

На черговій 47 сесії обласної Ради депутати розглянули питання «Про внесення змін та доповнень до обласних програм», а саме – до Цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2022-2026 роки; Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки та Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області «Успішні сильні громади» на 2018-2025 роки.

12:35 03.01.2024

Цьогоріч за працевлаштування ВПО отримали компенсацію 186 роботодавців Вінниччини

З березня 2022 року діє програма з надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Вона надається щомісяця за кожну працевлаштовану особу. Загальна тривалість надання такої компенсації не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування ВПО на умовах, передбачених законодавством.

13:43 29.12.2023