Дата: від до Скинути

Власникам колодязів необхідно дотримуються вимог санітарного законодавства при користуванні, облаштуванні та утриманні

Питна вода, призначена для споживання людиною, повинна відповідати вимогам Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН  2.2.4-171-10): бути безпечною в епідемічному та радіаційному відношенні, мати сприятливі органолептичні властивості та нешкідливий хімічний склад.

07:57 27.02.2024

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ РЕГЛАМЕНТ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВА ПИТНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ

Питна вода, перед тим, як потрапити до споживача, проходить шлях від джерела, з якого вона видобувається, до водопровідного крану по розвідній водопровідній мережі, через необхідні етапи водопідготовки. Це може бути знезараження з метою запобігання бактеріального забруднення, очищення від надлишків мінеральних складових, а іноді, навпроти, додаткова мінералізація. Дуже важливо, щоб на своєму шляху до споживача, вода не втратила свої властивості, якісні і безпечні показники, вона має бути оптимально збалансованою за своїм хімічним складом – надлишок або нестача тих чи інших елементів може мати несприятливі наслідки для здоров’я.

09:26 26.02.2024