Публічна інформація

• Про схвалення прогнозу бюджету Копайгородської селищної ради на 2022-2024 роки (Відкрити)
  • Звіти 2021 рік (Завантажити)
  • Проєкт бюджету 2022 (Завантажити)
  • Звіти 2022 рік (Завантажити)
  • Рішення про бюджет 2022р (Завантажити)
  • Проєкт Про встановлення місцевих податків і зборів та затвердження елементів їх справляння на території Копайгородської селищної ради (Завантажити)
  • Проєкт Про встановлення податку на майно та затвердження елементів його справляння на території Копайгородської селищної ради (Завантажити)
  • Рішення Про встановлення податку на майно та затвердження елементів його справляння на території Копайгородської селищної ради (Завантажити)

Рішення

12:04 12.09.2022