16 днів проти насильства.

Дата: 01.12.2023 12:24

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція''16 днів проти насильства''.Метою акції є-привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї,жорстокого поводження з дітьми , протидії торгівлі людьми та гендерне насильство, захист прав жінок.            30.11.2023року в Копайгородській селищній раді за участю Служби у справах дітей Копайгородської селищної ради, КУ ЦНСП Копайгородської селищної ради, Відділу соціального захисту та охорони здоров'я населення   та поліцейського офіцера громади було проведено круглий стіл на тему:''Якщо ти проти насилля -скажи про це всім!''.Обговорили ключові питання щодо техніки взаємодії сторін під час конфліктних ситуацій ,вміння почути свого опонента,звернули увагу на причини та наслідки домашнього насилля.ПАМ'ЯТАЙТЕ!  Потрібно бути уважними до людей та особливо дітей ,які вас оточують,та не залишайте їх у біді.Коли насильство чиниться поруч  із нами ми можемо й повинні його зупинити.

Памʼятаймо, насильство не є прийнятним в жодній його формі – чи то фізичне, психологічне, сексуальне, чи економічне. Проблема насильства часто залишається за зачиненими дверима. Її замовчують. Від неї відводять очі й не помічають. Чим більше ми робимо тему насильства видимою, тим більше людей вмітиме розпізнавати та протидіяти йому.

Лише спільними скоординованими діями й зусиллями ми зможемо здолати страшенний злочин сучасності!

Важливо не замовчувати випадки  насильства, а говорити про це та звертатися за допомогою!

️ Хочемо нагадати корисні контакти та КУДИ ЗВЕРТАТИСЬ У ВИПАДКАХ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

102 - Національна поліція;

1547 - «Гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей

116 123 (з мобільного) або 0 800 500 335 (зі стаціонарного) - Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства;

0 800 75 04 75 - Вінницька обласна «Лінія довіри».