Вітання Служби у справах дітей з Днем захисту дітей.

Дата: 01.06.2023 09:16

Кожного року в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне із найстаріших міжнародних свят. У сьогоденні це свято звертає увагу на проблеми дотримання прав і охорони здоров’я дитини, які досі є однією з найбільш актуальних проблем у багатьох країнах. Любі діти! Ви — майбутнє нашої держави. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України. Зичимо вам міцного здоров’я, успіхів, радісного відпочинку під час літніх канікул! Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми! Шановні дорослі! Ніхто, крім нас, не може дати нашим дітям щасливе дитинство! Пам’ятаймо про це і зробімо все, щоб вони виросли щасливими, здоровими та гідними дорослими!