Увага! Пероральна вакцинація тварин!

Дата: 02.05.2024 08:44

Жмеринське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області доводить до відома, що з                      7 травня по 9 травня 2024 року заплановано розпочати весняну кампанію з пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Під час кампанії 31 створеною мобільною групою буде оброблена площа у кількості 1353 тис. км2. При цьому будуть застосовуватись спеціальні принади із антирабічною вакциною для диких м’ясоїдних, яка безпечна для людей та інших тварин. Заплановано розповсюдити 33825 доз приманок.

Приманка має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна. Усередині – желеподібна капсула з вакциною проти сказу «Орісвак».

• Вакцина створює специфічний імунітет при пероральному застосуванні

• Не виділяє вакцинний вірус зі слиною

• Безпечна для інших тварин

• Безпечна для людини і природного середовища

• Стабільна в польових умовах.

Розповсюдження вакцини відбуватиметься в польових та лісових угіддях району поза територіями населених пунктів, болотами, водоймищами, - авто та залізничними шляхами.

Звертаємось до мешканців району з проханням із порозумінням віднестись до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, щоб залишати їх привабливими для тварин.

Заздалегідь дякуємо за порозуміння!

Жмеринське районне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області