Копайгородська селищна громада
Вінницька область, Жмеринський район

Новорічні свята та смаколики, їх користь.

Дата: 24.12.2024 12:28
Кількість переглядів: 35

Фото без опису

Мабуть, немає таких людей, які не полюбляли з’їсти чогось солоденького, особливо на Різдво та Новорічні свята. Але найбільше люблять солодощі наші діти, проте, як це не прикро, не всі солодощі бувають корисні.  І це не є приводом аби позбавляти дітей задоволення від цукерок та тістечок. Однак потрібно розуміти, у чому полягає шкода від солодощів, а які з них будуть, навпаки, корисними.

Желейні цукерки. Їх дуже полюбляють діти різного віку. Вони найбезпечніші та корисні для малюків, адже їх можна давати дітям починаючи з двох років. До їх складу входять такі корисні інгредієнти, як пектин та желатин. Також, такі цукерки мають різні оригінальні форми, не кришаться та не липнуть до рук.

Зефір. Дитячий зефір не повинен містити синтетичних барвників та ароматизаторів. Цей продукт відноситься до безпечних та корисних дитячих солодощів. Його виготовляють з фруктово-ягідного пюре, яєчного білка та цукру.

Карамельки та льодяники. Не дивлячись на те, що діти полюбляють такі цукерки, їх не можна назвати корисними та безпечними. Вони шкодять зубам і часто стають причиною виникнення карієсу.

Шоколад. Маленьким дітям рекомендується молочний шоколад, тому що чорний може викликати алергічну реакцію. Взагалі шоколад радять дітям шкільного віку. Він містить антиоксиданти які позитивно впливають на імунітет та обмін речовин дитини.

Також не бажаними для дітей є вироби з великою калорійністю. Це ті солодощі, які виготовляють з борошна вищого сорту, жирним кремом та великим вмістом цукру.

Всі члени родини мають дотримуватися однакових правил щодо солодощів для своїх дітей. Це стосується не тільки батьків, а й більшою мірою — бабусь та дідусів, які часто піддаються благанням дитини.

В ідеалі, ставлення до солодощів повинно бути нейтральним. Важливо не перетворювати цукерку в «заборонений плід», який хочеться стягнути з вазочки потайки. Також не варто використовувати солодощі в якості заохочення.

Головне правило солодощів – чим пізніше і менше дитина їх спробує, тим краще.
 

Жмеринське районне управління

Головного управління  Держпродспоживслужби у Вінницькій області

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь