Річниця загибелі земляка – військовослужбовця Безгодька Миколи Васильовича

Дата: 07.04.2023 13:07

Квітень 2022 року забрав у вічність багатьох захисників, які мужньо боронили Україну з перших днів повномасштабної війни, а дехто і раніше. Серед Героїв, що віддали своє життя- Микола Безгодько, навіки 47-річний Герой.

Народився в смт. Копайгород Барського району Вінницької області. Закінчив Копайгородську середню школу.  В 2014 році проходив службу в АТО. Працював охоронником в місті Києві. З 25.02.2022 року мобілізований в ЗСУ.

Молодший сержант загинув в районі населеного пункту Мирне Херсонської області, під час артилерійського обстрілу, отримавши осколкові поранення несумісні з життям.

Кожен герой заслуговує, щоб його пам’ятали. Пам’ять! Вона ніколи не згасне. Скільки б часу не минуло, не зітруться імена тих, хто не повернувся з війни, хто не скорився ворогові і не впав духом, не зрадив, вистояв, вмер, залишившись безсмертним.